Kariéra - - www.TNTConsulting.cz

Kariéra

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozice:

Obchodní manažer - konzultant

Pracovní náplň:

  • Nastudování jednotlivých dotačních titulů - plně Vás zaškolíme
  • Péče o stávající klientelu
  • Akvizice nových zákazníků
  • Vedení obchodních jednání
  • Prezentace dotačních titulů zákazníkům (obce, města, firmy)
  • Poskytování poradenství voblasti dotací pro obce, města a firmy
  • Příprava nabídek a jejich prezentace u klienta
  • Návštěvy klientů především ve Středočeském kraji (obce, města, firmy) a vPraze.

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání nebo středoškolské vzdělání s maturitou
  • Zkušenosti na podobné pozici min. 1 rok jsou výhodou, ale není podmínkou
  • Dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Pozitivní a proklientský přístup
  • Samostatnost, spolehlivost a pečlivost;
  • Ochotu učit se novým věcem a časovou flexibilitu
  • Uživatelská znalost práce na PC (Microsoft Windows, Microsoft Office);

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Notebook a mobilní telefon i k soukromému použití
  • Služební automobil
  • Zajímavou a perspektivní práci vrozvíjející se společnosti
  • Týden placené dovolené navíc
  • Káva na pracovišti zdarma
  • Stravenky
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Kancelář na Praze 4
  • Nástup je možný ihned

Jedná se o velmi zajímavou a perspektivní práci, kde je velký prostor pro seberealizaci.

V případě zájmu o tuto pozici nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií.

Napište nám

TNT Consulting, s. r.o.

Dobronická 1257

148 00  Praha 4

Tel: +420 222 364 029

Email: info@tntconsulting.cz

IČO: 255 28 114

DIČ: CZ25528114

ID datové schránky: mzy7ih9

Fakturační údaje:

TNT Consulting, s. r. o.

Kpt. Stránského 978/13

198 00  Praha 14 – Černý Most